Wpisy użytkownika Vilu i przyjaciele z dnia 5 kwietnia 2014

Liczba wpisów: 4

martyni
 
Vilu i przyjaciele: Ok odpadła tapeta nr.4. Teraz finał, która odpada ostatnia?
 

martyni
 
Vilu i przyjaciele: I odpada tapeta nr.1 ktorej mi trochę szkoda... Teraz na Disney channel już kończy się "Pamiętnik Księżniczki" Ale nie muszę tego oglądać bo czytam już 3\10 część tej opowieści. Oki wracamy do tematu. Nr.5 zostaje moją tapetą!;)
 

martyni
 
Vilu i przyjaciele: Pamiętnik Violetty Dzień 1 Wracam Do Studio!
Nadszedł nowy, piękny dzień. Ja, Violetta wstałam z łóżka, kiedy pomyślałam sobie o Leonie szybko pobiegłam do toalety, umyłam się, i ubrałam I oto moje dzisiejsze ciuchy: images (14).jpg Pobiegłam do studio i przed salą w której teraz mamy lekcje czekały na mnie moje przyjaciółki: Fran, Cami, Ludmi i Naty. Popatrzyłam na scenę a przed sceną czekał na mnie... images (6).jpg Leon! images (15).jpg Podbiegłam do niego szybko - Leon! Zawołałam. - Violetta! Odpowiedział. I nagle, poczułam się,jakbyśmy byli sam na sam w parku, I właśnie w tym magicznym momencie złożył na moich ustach pocałunek. images (23).jpg Rozpłakałam się ze wzruszenia i tak oto zaczeła się nasza rozmowa: Leon. Violetto, coś ci jest? Ja. Nie, po prostu tak bardzo za tobą tęskniłam! L. Ja za tobą też! images (3).jpg Nagle, coś przerwało nam tę magiczną chwilę. Fran. Ej, Violetto, a My to co? Odpowiedziałam: V. Dziewczyny! Tak za Wami tęskniłam! Dziewczyny. My też!!! pobrane.jpg L. Pa Violu, idę na próbę. V. Pa Leon! Kiedy Leon poszedł na próbę Naty mnie zapytała: Nie idziesz obejżeć Leona? Ludmi dodała: No właśnie Violu nasza kochana? V. Pójdę. No i poszłam. images (22).jpg Usiadłam na krzesełku, uśmiechnęłam się do Leona, on do mnie, spojrzałam na lewo i zobaczyłam Larę. Dziewczynę Diega. Uśmiechała się do niego z miłością w oczach. To były lekcje więc byli też inni. images (18).jpg Potem były lekcje z Beto. Leon grał na pianinie, i najwidoczniej śpiewał to dla mnie.♥♥♥ images (20).jpg Gdy lekcje się skończyły poszłam z dziewczynami na karaoke. Fran zgłosiła się do zaśpiewania. Zaśpiewała "Nel Mio Mondo" i muszę przyznać, wyszło znakomicie! https://www.youtube.com/watch?feature=play images (5).jpg
 

martyni
 
Vilu i przyjaciele: I mam do was takie małe pytanko... Czy chcecie żeby ten blog nie był tylko o Violetcie, tylko też o modzie i kosmetykach?